HİZMETLERİMİZ

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMETLERİMİZLE HEP YANINIZDAYIZ

İŞ ORTAKLARI

Lider Markalar

Nur Gıda olarak siz değerli müşterilerimize 19 adet markanın yüzlerce ürünleriyle kalite ve güvenilirlikten ödün vermeden hizmet sunuyoruz.

DEPOLAMA İŞLEMLERİ

Deneyimli Ekip

37 yıldan fazla tecrübemizle, 2600 m2 alana sahip 3 katlı raf sistemine sahip depolama alanıyla satış ve dağıtım konusunda müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız.

SATIŞ AĞI

Yaygın Servis Noktaları

Araç filosu ve uzman satış kadromuzla, müşterilerimize satış aşamasında çözüm ve sonuç odaklı çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz.

LOJİSTİK & DAĞITIM

Uzman Lojistik Kadrosu

Nur Gıda, nitelikli kadromuz ve araç filosuyla bayiliğini yaptığımız tüm markaların ürünlerinin dağıtımını birçok noktaya ulaştırmaktadır. Her geçen gün daha fazla noktaya hizmetlerini ulaştırarak sektörde büyümeye devam etmektedir.

nurgıda ürün kalitesi ve güvenliği belgelenmemiş ürünlerin bayiliğini yapmamaktadır.

Gıda Güvenliği ve Kalitesinin Denetimi ve Kontrolüne Dair Yönetmeliğin amacına göre gıda güvenliğinin ve kalitesinin temini için gıda işyerlerinin asgari teknik ve hijyenik şartları ile gıda ve gıda ile temasta bulunan madde ve malzemelerin Türk gıda mevzuatına uygunluğunun denetim ve kontrol hizmetleri ile işyeri sorumluluklarına dair usul ve esasları belirlemektir. Bu usul ve esaslara göre hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

NUR GIDA İNŞ. LTD. ŞTİ.

Nur Gıda, 1983 yılında perakende sektörüyle başladığı ticari faaliyetlerine birçok kaliteli markanın bayilikleri ile toptan satış hizmetlerini yürütmektedir.

MARKALAR

Avşar Maden Suyu, Anavarza Bal, Cook,  Ancora,  Olca Salça, Nevzat Tatlı, Saffet Güllaçları, Lavalia, Tariş Üzüm Birliği, Tombul, Yayla Bakliyat, Zel

BİZE ULAŞIN

  • Adres
    Güllübağlar Mh. Yaşar Doğu Cd. No:5 Pendik/İstanbul TÜRKİYE
  • Telefon

    0216 390 20 94

  • E-Mail

    info@nur-gida.com